Jaki jest plan?

Terapia manualna oraz szeroko rozumiana fizjoterapia ma wiele dróg. Wybierz właściwą dla siebie i bliskich.
Maciej - terapia manualna kręgosłupa i rehabilitacja schorzeń narządu ruchu osób dorosłych. Taping, manipulacje stawowe, mobilizacje powięzi i tkanek miękkich, masaż, leczenie ruchem - terapia funkcjonalna, osteopatia.
 
 
Magda - terapia czaszkowo-krzyżowa oraz rehabilitacja chorób narządu ruchu u dzieci i młodzieży. SI, terapia skolioz, odruchów wg dr. S. Masgutowej i wiele innych.
 
 
Nasz plan terapii skonstruowany jest tak, by szybko pomóc Ci wrócić do normalnego, pozbawionego bólu życia. Zacznij już dziś ciesząc się zdrowiem!

W gabinecie "Między Kręgami" pracujemy stosując najnowsze metody fizjoterapii, terapii manualnej oraz osteopatii tj.:

- osteopatyczne manipulacje kręgosłupa  i stawów obwodowych HVLA (Belgia),

- torowanie nerwowo-mięśniowe PNF (Niemcy),

- terapia manualna układu mięśniowo-szkieletowego wg. Lewita (Czechy),

- terapia tkanek miękkich oraz powięzi met. FDM (USA),

- terapia czaszkowo-krzyżowa,

- SI,

- Kinesiology Taping (Polska),

- odruchy S. Masagutowej (USA),

Wszystkie terapie celują sticte w problem pacjenta, czyniąc terapię skuteczną.

 

Mamy duże doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz sportowcami, a także z dziećmi. Specjalizujemy się szczególnie w rehabilitacji kręgosłupa w przebiegu dyskopatii, w zespołach bólowych oraz usprawnianiu stawów obwodowych np. tzw. „bolesnego barku” czy po rekonstrukcji więzadeł kolana.  

Przy rehabilitacji dzieci szczególnie doświadczenie mamy w terapii dziecineurotypowych, jak i z autyzmem, zespołem Downa, MPDz i inn.
 

 

Każdą terapię bądź zabieg z naszej oferty mogą podarować Państwo komuś w prezencie, wykupując u nas bon podarunkowy w formie ładnego zaproszenia.